שאלות נפוצות

תהליך ההצטרפות לקרן הפנסיה הינו דיגיטלי וניתן לעשות זאת דרך אתר האינטרנט  https://pensia.meitavdash.co.il/stu . תהליך ההצטרפות הממוכן מאפשר לחברה להוזיל עלויות ולהציע דמי ניהול מהנמוכים בארץ. בשל הפחתת העלויות וכפועל יוצא מכך מתאפשר להוזיל את דמי הניהול הנגבים מהעמית המצטרף לקרן. שילוב הפעולות והתהליכים מגדיל את החיסכון הפנסיוני

ההצטרפות לפנסיה הדיגיטלית לסטודנטים נעשית דרך אתר אינטרנט ייעודי. כל יתר הרכיבים הקיימים בפנסיה המקיפה הינם ללא שינוי, לרבות האפשרות לבחור כיסוי ביטוחי לנכות (אובדן כושר עבודה) וכיסוי ביטוחי לשארים.

יתרונות:

  • דמי ניהול מהנמוכים בישראל
  • חיסכון בזמן- אין צורך לשלוח טפסים, להדפיס ולפקסס. ההצטרפות חוסכת לך את הטרטור הבירוקרטי- ניתן להצטרף מכל מחשב וטלפון נייד
  • ההצטרפות אינה כרוכה בתשלום
  • תהליך הצטרפות מהיר ופשוט
  • כעמית בקרן, תוכל ליהנות משקיפות מקסימלית באמצעות אתר ייעודי שבו תוכל לצפות בנתוני הקרן שלך על ידי קבלת שם משתמש וסיסמה

סטודנט/ית פעיל/ה באחד ממוסדות ההשכלה הגבוהה המוכרת בארץ יכול/ה לבקש להצטרף לפנסיה הדיגיטלית לסטודנטים בהתאם לתנאי תקנון קרן הפנסיה המקיפה.

מיטב דש פנסיה מקיפה הינה קרן הפנסיה של בית ההשקעות מיטב דש השקעות בע"מ שהינה חברה ציבורית, הפעילה במגוון רחב של תחומים בשוק ההון בישראל, ביניהם: ניהול קופות גמל וקרנות השתלמות, ניהול קרנות פנסיה, ניהול תיקי השקעות לפרטיים ולמוסדיים, ניהול קרנות נאמנות ועוד.

כדי להצטרף לפנסיה הדיגיטלית של מיטב דש, כל שעלייך לעשות הוא למלא את פרטי ההצטרפות הדיגיטלית שלב אחר שלב. בסיום התהליך, ישלח אלייך דוא"ל שמאשר שמילאת את בקשת ההצטרפות.

במידה ותרצה לבצע העברת כספים צבורים שחסכת כבר בקרן פנסיה אחרת, אנא מלא את טפסי ההעברה. אנו נטפל בהעברת הכספים מקרן הפנסיה הקודמת לקרן החדשה וזאת בהתאם לנהלי של משרד האוצר אגף שוק ההון. כמובן שהחיסכון בדמי ניהול משמעותי יותר ככול שסכום הכסף בקופה גדול יותר.

לאחר סיום תהליך ההצטרפות תישלח אלייך בדוא"ל ערכה המרכזת את כלל המסמכים והנתונים הנדרשים למעסיק לביצוע הפקדה, אנא העבר ערכה זו לגורם בחברתך האחראי על תחום ההפקדות למוצרי גמל ופנסיה (בד''כ מדובר במחלקת שכר או משאבי אנוש).

חשוב לוודא שהגורם קיבל את העדכון והערכה המצורפת ומבצע הפקדות למיטב דש (תוכל לוודא זאת גם בתלוש השכר).

במקביל נבצע פנייה למעסיקך כדי לוודא שקיבל את המידע ושהוא אכן מבצע הפקדה לפנסיה המקיפה שלך במיטב דש.

במסגרת תהליך ההצטרפות לפנסיה הדיגיטלית, הנך מצטרף אוטומטית למסלול השקעות וביטוח כללי שהינו מסלול ברירת המחדל. לאחר ההצטרפות תוכל לשנות את המסלול על פי שיקול דעתך. אם ברצונך להצטרף למסלול השקעות או ביטוח אחר במעמד ההצטרפות תוכל ליצור עמנו קשר לאחר שליחת הבקשה.
תוכל להוריד כאן את טופס
שינוי מסלול השקעה וטופס שינוי מסלול ביטוחי.

שירות לקוחות ותמיכה טכנית